תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר
שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

מכירת תכשיטים ישנים

  • יש לך תכשיטים ישנים שאינם בשימוש?
  • איך עובדת מכירת תכשיטים יד שניה?
  • כיצד ניתן להפוך תכשיט ישן לכסף מזומן?

מכירת תכשיטים ישנים היא דרך מצוינת להרוויח כסף מזומן, באופן מיידי. תכשיטים ישנים או עתיקים מעלים את הערך שלהם ככל שעוברות השנים ועל כן אם באמתחתך תכשיטים מסוג זה, רצוי לבדוק את הערך שלהם מול מומחה בתחום על מנת שתדע לתמחר אותם נכון. מעבר לערך האספני, לכל תכשיט יש ערך גבוה שנגזר מכמות הזהב / כסף / יהלומים שיש בו.

למה משתלם לבצע מכירת תכשיטים ישנים?

לרוב, תכשיטים ישנים אינם נמצאים בשימוש. הם סגורים בקופסה באחת מפינות הבית ומעלים אבק. לעיתים יש אנשים שרוצים לשמור על התכשיטים על מנת להוריש אותם הלאה, אבל למה שלא תהנה מהערך שלהם בעודך חי? לעיתים אנשים רבים כלל אינם מודעים לערך הרב של התכשיטים הישנים שנמצאים בביתם ועל כן שוכחים מהם לגמרי. אם גם לך יש תכשיטים ישנים, דע כי תוכל לבצע מכירת תכשיטים יד שניה ולהרוויח מכך לא מעט ובכך לרכוש עבורך משהו אותו אתה צריך באמת בעת הזו. כך גם תחסוך מעצמך סיכון של פריצה לבית (גנבים אוהבים מאד תכשיטים ומזומן).

תכשיטים יד שניה - מכירה מהירה תמורת מזומן

מכירת תכשיטים יד שניה בדרך כלל נעשית בתמורה לכסף מזומן. עסקה זו היא הנוחה ביותר לשני הצדדים, גם לצד המוכר וגם לצד הקונה. במידה וביצעת מכירת תכשיטים ישנים יש לך הזדמנות להתפנק עם סכום כסף נאה: רכב חדש, חופשה יקרה, מתנה מפנקת לעצמך או לאהוביך ואף תוכל להפקיד את הכסף בבנק. הבחירה הא בידיים שלך. היתרון של הכסף המזומן הוא העדר עמלות ומיסוי מיותרים וקבלה מידית מהקונה ללא תשלומים או עיכובים.

למי מוכרים את התכשיטים?

ניתן למכור תכשיטים עתיקים או שבורים לחנויות תכשיטים, אספני עתיקות ואף לסוחרי זהב. כל אחד מהגופים הנ"ל יוכל לספק לכם הצעת מחיר מהירה, בהתאם לכמות הזהב/כסף/יהלומים שיש בתכשיט. פעמים רבות תופתעו מהצעות המחיר הנדיבות שתקבלו!

יתרונות מכירת תכשיטים ישנים

אז למה כדאי להתעסק במכירת תכשיטים ישנים? מה היתרונות הגדולים של מכירה מסוג זה? להלן מספר נקודות למחשבה עבורך:

  • במידה ותבצע מכירת תכשיטים יד שניה שיש ברשותך תוכל להימנע מגנבות של ציוד יקר מביתך
  • תוכל לקבל כסף מזומן ללא מיסים או עמלות, ישר לידיים שלך
  • תחסוך במקום אחסון בבית שלך
  • תוכל לנצל את הכסף המזומן שקיבלת לכל מטרה
  • תוכל לשדרג תכשיט ישן לתכשיט חדש

באם החלטת לבצע מכירת תכשיטים יד שניה אל תשכח לבצע הערכת שווי אצל מספר אנשי מקצוע שונים וזאת על מנת לדעת שאתהמוכר את התכשיטים בסכום המשתלם ביותר.

הגיע הזמן להיפטר מתכשיטים שאינם בשימוש - ולהרוויח

מכירת תכשיטים ישנים היא קלה, פשוטה ומהנה. במילא התכשיטים אינם בשימוש, במילא אף אחד לא זוכר על קיומם, במילא אף אחד לא מעריך אותם, אז למה לא לנצל את המצב הזה ולפשוט להרוויח מכך? זהו מעשה חכם ונבון ואולי בזכות זה תגלה חפצים נוספים שערכם גבוה ותוכל למכור גם אותם על הדרך, ולקבל בתמורה כסף מזומן שישמש אותך לכל מטרה.