תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר
שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

דברים שלא ידעתם על הרולקס שלכם

אם יש לכם שעון רולקס, אתם ודאי מבינים דבר או שניים בשעונים. אתם גם ודאי מודעים לערך המוסף אותו מביא השעון כאשר אתם עונדים אותו עם חליפת העסקים שלכם.

אך עם כמה שאתם אוהבים את שעון הרולקס שלכם, יש כמה דברים שכדאי שתדעו עליו, שיעזרו לכם להבין למה שעוני הרולקס כל כך פופולריים מרגע הקמת המפעל הראשון שלהם ועד היום.

משתמשים בפלדה שונה

רוב השעונים, לא של רולקס, עשויים פלדת נירוסטה 316L. רולקס, לעומת זאת, מעדיפה להשתמש בפלדה 904L שהיא יותר חזקה, יותר קשה לייצור שעונים איתה אך נראית טוב יותר מכל פלדה אחרת. ככל הידוע, רולקס, כחברת שעוני יוקרה, היא היחידה המשתמשת בפלדה הזו ולא בפלדת הנירוסטה כשאר יצרניות השעונים. אמנם רולקס השתמשו בפלדת הנירוסטה אך בשנת 2003 בחרו להחליף את כלל מכונות היצור שלהם ולעבור לייצר עם פלדת 904L. הפלדה איתה עובדת חברת רולקס היא פלדה אשר מגיבה היטב לחומרים אחרים כמו הפוליש איתו מצפים את הפלדה.

לרולקס מעבדות פרטיות

כיוון שרולקס רואה עצמה כחברה רצינית שהלקוחות עבורה הם יותר מלקוחות, הם ממש לא מקלים ראש כאשר מדובר בשעון מקולקל או בבלאי כלשהו שנוצר בשעון. אם קרה משהו לשעונכם, גם אם מדובר בזכוכית שבורה, תוכלו לשלוח את השעון ישירות למעבדות של רולקס, שם מומחי שענות מטעם החברה יתקנו את השעון שלכם בידיים זהירות ובעדינות רבה. רולקס מודעת לעובדה שכל שעון הוא השקעה רבה ועל כן לא מוכנה להתפשר גם כאשר מדובר בתיקונים של השעונים.

רולקס מייצרת את הזהב של עצמה

כן כן, רולקס מייצרת לעצמה זהב. אמנם יש להם ספקים המספקים להם פלדה, אך כשזה מגיע לזהב או פלטינה, הם מיוצרים בתוך מפעלי רולקס. לרולקס כבשנים גדולים שעובדים בשביל להמיס זהב וליצוק אותו לתבניות, לרוב תבניות צמידים. כך, אפשר לדעת בוודאות שחברת רולקס בהחלט מספקת את המוצר הטוב ביותר בכך שהיא מבטיחה את האיכות הישר מן הבית שלה. כמו שבחרה לעבוד עם פלדה משלה, כך היא בוחרת לייצר לעצמה זהב ולהמשיך בקו הייחודיות אותו היא בנתה במשך עשרות שנים.

שעוני הצלילה נבדקים אינדיבידואלית

כל שעוני הצלילה של רולקס, כל אחד בנפרד, עוברים בדיקת לחץ תחת מים בכדי לוודא את העמידות שלו. שעוני הצלילה מוכנסים למים עמוקים, כדי לוודא את החוזק שלהם ואת היכולת שלהם להגיע עד לעומק של 300 מטרים מתחת לפני המים. לאחר שכל אחד מהשעונים נבדק בנפרד, השעונים מחוממים בכוונה בכדי לבדוק האם מים ניתנים לחדירה. במידה והשעון לא אטום ניתן יהיה לראות את זה בדרך עיבוי. טיפות מים זעירות נמצאות בתוך השעון על גבי הזכוכית, משמע שיש פגם בשעון.

אם עד כה לא הערכתם את הרולקס שלכם כמו שצריך, עכשיו אנחנו בטוחים שאתם יודעים- השעון שעל היד שלכם, הוא האיכותי ביותר שיהיה לכם. מידע נוסף ניתן למצוא בחנות שעוני יוקרה