תכשיטים אודותינו עיצוב תכשיטים פנינים אבני חן סל הקניות מידע מקצועי שאלות ותשובות תקנון האתר צור קשר
שלום: אורח
אין פריטים
בעגלת הקניות
הצטרף למועדון הלקוחות שלנו וקבל עדכונים על מבצעים חדשים
הכנס שם
אימייל

למה לעצב טבעת אירוסין בעיצוב אישי?

הצעת הנישואין קרבה וכעת כל מה שנותר על מנת להשלים את המלאכה הוא לרכוש טבעת שדרכה תזכה בלבה של אהובתך - השאלה הגדולה אשר עולה אצל גברים רבים היא האם לרכוש טבעת אירוסין מתוך המגוון הקיים הוא האם לעצב טבעת בעיצוב אישי?

לצד הגברים אשר מסתפקים בהיצע הקיים ישנו נתח לא מבוטל של גברים אשר רוצים להפוך את הצעת הנישואין למרגשת ואת הטבעת לנדירה וייחודית ועל כן הם בוחרים ללכת על אפשרות של טבעות אירוסין בעיצוב אישי. מהן בעצם היתרונות הגדולים שבעיצוב אישי של טבעת אירוסין? קרא ולמד:

אין סיכוי שהיא לא תאהב את הטבעת...

כאשר מדובר על טבעת אירוסין בעיצוב אישי, היתרון הגדול והבולט ביותר נעוץ בעובדה כי מדובר על טבעת שאשתך לעתיד בטוח תאהב. בעת שרוכשים טבעת מן הדגמים הקיימים, עליך לבחור טבעת שכבר עוצבה וכעת היא מוגשת לך כמוצר מוגמר אשר לא תמיד בטוח שיתחבב עליה.

בעת שמעצבים טבעת בעיצוב אישי, הרי שאתה יכול להגיע עם רעיון מופשט לאחר שעשית בדיקות מקדימות בנוגע לטעמה האישי, וכך לעצב טבעת ההולמת את חזונה וכך להציע את הצעת הנישואין המרגשת עם הטבעת עליה היא חלמה תמיד. טבעות אירוסין מעוצבות יוצרות חוויה מרגשת שגם אתה שותף לה.

אין סיכוי שהיא תראה טבעת כמו שלה!

זהו לא סוד שנשים אוהבות להרגיש מיוחדות. בכל הליך הצעת הנישואין והפקת החתונה הן מרגישות מיוחדות, אך החוכמה היא לשמר את התחושה הנפלאה הזו גם לאחר כל האירועים ובעת שחוזרים לשגרה. בעת שרוכשים טבעת אירוסין מהדגמים הקיימים הרי שישנה סבירות שהיא תתקל בטבעת זהה לשלה אצל אשה אחרת.

עבור נשים רבות טבעת האירוסין הינה טבעת המקפלת בתוכה משמעות רבה והאפקט הייחודי של הטבעת נשמר בין היתר בזכות הנדירות שלה והתחושה כי אין עוד טבעות כאלו על נשים אחרות. על מנת להבטיח כי הטבעת של אהובת לבך אכן תהיה יחידה וייחודית אך ורק לה, תוכל לעצב טבעת בעיצוב אישי אשר תתאים למידותייה ולטעמה האישי ובעיקר להבטיח כי לא תהיה טבעת נוספת כזו על אף אשה.